Rozwiązania mobilne do Symfonii

W przedsiębiorstwach, w których działanie opiera się na mobilności pracowników, wręcz wymagane jest posiadanie systemu wspomagającego sprawne funkcjonowanie procesów biznesowych w "terenie".

Zauważalnie coraz częściej pojawia się potrzeba Oprogramowania, które zminimalizuje czas wykonywania danych czynności, a dzięki czemu szybciej dostarczy wymaganą informację do Centrali. Ewidencja dużej ilości towarów, przyjęcie zamówienia od klienta, wykonanie usług serwisowych bez posiadania odpowiedniego systemu, nigdy nie będzie opłacalne, a czasami jest wręcz niemożliwe. Wdrożenie rozwiązań mobilnych zmniejsza koszty obsługi klientów a jednocześnie poprawia w wielu przypadkach rentowność na transakcjach

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania do zarządzania magazynem oraz ułatwiającego realizację procesów handlowych. Decydując się na współpracę z nami dajesz swojemu przedsiębiorstwu szansę stworzenia kompleksowego systemu, który usprawni realizacje procesów biznesowych za pomocą narzędzi mobilnych.

Jako producent oprogramowania Symfonia mobilny magazyn oraz Symfonia mobilny handel, jesteśmy w stanie dostosować Oprogramowanie pod konkretne potrzeby naszych klientów.