Rozwiązania BI

Niezmiennie od lat najcenniejszym towarem, który występuje na rynku jest informacja. Również ta o własnym przedsiębiorstwie. W celu zwiększenia konkurencyjności na rynku i efektywnemu wykorzystaniu swoich zasobów, warto zbierać, przetwarzać i na końcu analizować zebrane dane. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom świadczymy kompleksowe usługi z zakresu Business Intelligence.

Zajmujemy się tworzeniem baz analitycznych i hurtowni danych. Bardzo często doradzamy klientom w zakresie wykorzystania baz analitycznych. Jednocześnie ze względu na posiadany status Partnera Technologicznego Symfonii przeprowadzamy szkolenia dla użytkowników jak i wdrożeniowców z oprogramowania Symfonia Business Intelligence.

Widzisz potrzebę szerszej analizy danych zawartych w Symfonii i jednocześnie nie masz do kogo zaadresować swoich pytań? Zapraszamy do nas. Już niejedna firma korzysta z naszych koncepcji rozbudowy Symfonia Business Intelligence. A ponieważ sposób przetwarzania danych jak i same dane podlegają umowom o poufności (NDA), to cóż... zapraszamy do zadawania pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.