Dedykowane rozwiązania

Świadczymy usługi w zakresie tworzenia dedykowanego oprogramowania, w oparciu o najnowsze technologie. Zajmujemy się wykonywaniem aplikacji ułatwiających pracę handlowców, prowadzenie księgowości, zarządzanie magazynem i wiele innych. Nasze aplikacje wytwarzane są w technologii .NET i w zależności od wymagań, mogą być dostępne na urządzenia desktopowe, mobile, przeglądarki i kontrollery magazynowe. Nasze oprogramowanie może współdziałać z kasami fiskalnymi czy drukarkami.

Analiza i wdrożenia

Świadczymy usługi wdrażania systemów ERP wiodącej marki Symfonia. Każde z nich poprzedzone jest analizą wymagań, pozwalającą na wybór oprogramowania adekwatnego do potrzeb Klienta. Dzięki temu możemy również rozpoznać jakie oprogramowanie dodatkowe będzie konieczne, aby pokryć wszystkie procesy biznesowe występujące w firmie oraz zapewnić odpowiednią migrację danych z poprzednich systemów, jak i współpracę z wykorzystywanym oprogramowaniem. Po przeprowadzeniu procesu instalacji, szczególną uwagę przywiązujemy do optymalizacji systemu, dzięki temu wdrożony system cechuje się wysoką szybkością działania. Każde wdrożenie daje nam satysfakcję, ponieważ kolejny zadowolony Klient to sukces naszego zespołu.

Dodatki Symfonia

Obecnie twórcy systemów ERP tworzą oprogramowanie, które z założenia ma być funkcjonalne dla wszystkich rodzajów biznesu. Często takie rozwiązania nie pozwalają na wykonanie wszystkich procesów biznesowych zachodzących w firmie, co może znacznie utrudniać zarządzanie nią. Nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu wytwarzania systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa oraz indywidualne podejście do każdego klienta umożliwia zaprojektowanie i wytworzenie oprogramowania rozszerzającego system Symfonia ERP, które będzie idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Rozwiązania BI

Niezmiennie od lat najcenniejszym towarem, który występuje na rynku jest informacja, również ta o własnym przedsiębiorstwie. Aby zwiększyć konkurencyjność na rynku oraz efektywnie wykorzystywać swoje zasoby, warto zbierać i przetwarzać informacje. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom świadczymy kompleksowe usługi z zakresu Business Intelligence. Zajmujemy się zarówno tworzeniem baz analitycznych i hurtowni danych, jak również doradztwem w zakresie ich wykorzystania. Jednocześnie proponujemy wdrożenie niezbędnych systemów analitycznych i szkolenia z ich obsługi.

Systemy mobilne

W biznesie, którego działanie opiera się na wykorzystaniu urządzeń mobilnych, nieuniknione jest posiadanie systemu wspomagającego ich sprawne działanie w danym obszarze. Pojawia się potrzeba systemu, który zminimalizuje czas wykonywania danego procesu do minimum. Ewidencja dużej ilości towarów, czy też złożenie zamówienia dla klienta, bez posiadania przystosowanego systemu, nigdy nie będzie opłacalna, a często też niemożliwa. Nasza firma posiada doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie magazynem oraz ułatwiającego procesy handlowe, dzięki czemu współpraca z nami owocuje stworzeniem kompleksowego systemu, który usprawni realizacje procesów biznesowych.

Konwersja formatów

Z roku na rok powstają nowe systemy wykorzystywane w biznesie i każdy z nich najczęściej posiada swój unikalny format wyeksportowanych danych. W pewnym momencie oprogramowanie wykorzystywane w firmie staje się niewystarczające i powstaje konieczność skorzystania z nowego systemu, który najczęściej nie jest w stanie współpracować z danymi z poprzednio wykorzystywanego systemu. Nasza firma zajmuje się konwersją plików zawierających wyeksportowane dane do formatów, pozwalających na importowanie ich w innym systemie.

 Integracja systemów

Aby dopasować oprogramowanie wspomagające działanie biznesu często zachodzi potrzeba wykorzystania systemów wielu producentów. Jednak największym problemem takiego rozwiązania jest integracja systemów, aby dane w każdym systemie były aktualne. Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem oprogramowania integrującego dane między systemami. Dzięki współpracy z nami dane w systemach będą aktualne, a Państwo nie odczują braku standardowej synchronizacji danych.

Import i export danych

Nieustanne zmiany w świecie biznesu w pewnym momencie wymuszają na firmie migracje do innego systemu, który będzie dopasowany do bieżących potrzeb firmy. Najczęściej spotykaną przeszkodą podczas migracji na inny system jest konieczność przeniesienia danych do nowego oprogramowania. Nasza firma zajmuje się wydobywaniem danych z systemów i migracją do innych.