OFERTA PRACY

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: programisty .NET

Zadania:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • dokumentowanie wykonanej pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów),
  • znajomość technologii .NET (podstawowa/średniozaawansowana/zaawansowana),
  • podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów,
  • analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego,
  • znajomość języka T-SQL (Microsoft SQL),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji;

Oferujemy:

  • dostęp do najnowszych narzędzi i technologii związanych z wytwarzaniem oprogramowania,
  • możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami,
  • udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • elastyczny czas pracy.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres kontakt@eastsoft.pl