Pomoc techniczna
"Tylko wspólnie z naszymi klientami możemy osiągnąć sukces w biznesie."

O nas

Kierując się pasją, postanowiłem stworzyć zespół specjalistów, kierujących się tymi samymi wartościami. W ten sposób jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom nie tylko rozwiązania IT, ale również wartość dodaną w postaci doradztwa w wyborze rozwiązań najkorzystniejszych z punktu widzenia klienta. Wyznajemy zasadę, że tylko wspólnie z naszymi klientami możemy osiągnąć sukces w biznesie.


Piotr Struczko, Prezes zarządu

Nasz zespół

Już od dziecka, tworzenie nowych rzeczy sprawiało mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Praca jako programista każdego dnia przynosi nowe wyzwania, których pokonywanie pozwala mi się spełniać zawodowo. Praca w zespole Eastsoft pozwala mi nie tylko poszerzać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności, ale również wykonywać swe zadania w atmosferze pełnej życzliwości i współpracy.


inż. Artur Skoczylas

Programista

Zawsze chciałam mieć pracę, która da mi możliwość poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Udało mi się to znaleźć w firmie Eastsoft, która dostarcza tego, co najważniejsze – sprzyja indywidualnemu rozwojowi oraz docenia zaangażowanie swoich pracowników. To, w połączeniu z przyjazną atmosferą, sprawia, że praca staje się przyjemnością, a motywacja do wykonywania jej w jak najlepszym stopniu wzrasta każdego dnia.


mgr Ilona Bułhak

Dokumentalista / Tester

Informatyką interesowałem się już od najmłodszych lat. Przez okres szkoły średniej i studiów zajmowałem się tworzeniem stron internetowych i różnego rodzaju programów, jednak to było za mało. Szukałem czegoś, co pomogłoby mi poszerzać wiedzę, jak i horyzonty w tej dziedzinie. Znalazłem to w firmie Eastsoft. Dzięki ludziom, którzy w niej pracują nabyłem wiele doświadczeń związanych z pracą w zespole, jak i indywidualnie. Ich wsparcie pokazało mi, że praca nie musi być „złem koniecznym”, a przyjemnym elementem życia.


inż. Maciej Piechocki

Programista

Swoją przygodę z programowaniem zacząłem na studiach. Chcąc dalej rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania postanowiłem poszukać zespołu, który mi w tym pomoże. Słysząc wiele pozytywnych opinii o firmie Eastsoft postanowiłem spróbować swoich sił właśnie tam, co okazało się być bardzo dobrym wyborem. Dzięki pracy z osobami tak pomocnymi i życzliwymi jestem w stanie dalej poszerzać swoje umiejętności i zainteresowania bez najmniejszego problemu.


inż. Daniel Kaptejny

Programista

Nasze wartości

Klient jest najważniejszy

Bezpieczeństwo rozwiązań

Jakość

Współpraca

Innowacyjne rozwiązania

Dobra atmosfera

Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko programisty .NET

Zadania:

• Projektowanie i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami.

• Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.

• Dokumentowanie wykonanej pracy.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów).

Treść kariery

• Znajomość technologii .NET

• Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego.

• Znajomość języka SQL.

• Znajomość narzędzi typu Visual Studio, TFS

• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji

Oferujemy:

• Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii związanych z wytwarzaniem oprogramowania.

• Możliwość współpracy z wysokiej klasy specjalistami.

• Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

• Elastyczny czas pracy.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez eastsoft sp. z o.o z siedzibą w Siedlcach."